SilverDragons

SilverDragons

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2007-08-06 19:44:56

SaphirPL

Administrator

3255459
Call me!
Skąd: Lubań
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 47
Punktów :   

Honor Points

Honor Points to z jednej strony niewiele znaczący bonus, jednak w zasadzie jest to rzecz baaaardzo ważna, niemal tak jak wbijanie HP w sloty na duelach.

Honour rank najbardziej określa nasz 'status', zaraz po lvlu. Jak zapewne wszyscy zauważyli, "siłę" w gildii określa suma honoru wszystkich jej członków (co jest dość niedorzeczne:P), jeżeli w top ppls ktoś ma taki sam lvl, to wyżej jest ten co ma więcej honoru. No dobra, ale ktoś roztropny zapyta: "ale po co mi ten honor, żeby sie popisywać wysoka liczba w oknie postaci? Co to w ogóle daje poza nikła satysfakcją?"

Honor Points służą przede wszystkim do trzech rzeczy:
- kupowania większych stacków potionow (i tak można samemu robić)
- crafcenia wysokich lvlowo rzeczy (i tak można zrobić deficyt, aczkolwiek trzeba mieć 1 rank, żeby w ogóle crafcic)
- noszenia wysokiej lvlowo biżuterii


O ile pierwsze dwa bonusy nie są jakoś super ważne, o tyle ten trzeci juz sie bardzo liczy. Braceletki i kolczyki na początku są średnim bonusem (ot, +4 do defa na jeden itemek),a le potem są coraz silniejsze. Może nie dają jakiejś super-hiper przewagi w grze, ale bardzo ja umilają, czynią łatwiejszą no i dają nowe możliwości.

Ale jak zdobywać ten honor, zwłaszcza jak potrzebujemy go w ogromnych ilościach?

Punkty honoru zdobywamy nierówno. Można męczyć się tygodniami żeby nabić tyle, ile czasem dostaniemy w 1h.

Za wygranie duela dostajemy 1 hp.
Za zabicie kogokolwiek na 7 channelu dostaneimy 1 hp.
Za wygranie Guild War, kazdy czlonek gildii dostaje 50 hp.
Za przejscie dunga Dt dostaniemy kilkadziesiat hp.
Za przejscie dunga pokroju Lake in Dusk, Frozen Tower itp dostaniemy nawet kilkaset honoru.
Za zabicie kogos w Forgotten Ruin|Lakeside|Mutant Forest dostaniemy 1-2 hp, zalezy od tego, której nacji jest aktualnie na mapie wiecej.


Możemy tez hp kupić od innego playera. Ustalamy ile, i wtedy trzeba założyć duela o taka sumę i przegrać go. Nasz klient nas zabije i zgarnie hp, dając potem kasę na trade. Ale nie jest to ani zbyt bezpieczne, ani opłacalne.

Czyli jak widać, zdobywanie honoru jest żmudnym procesem. Ale, od 90 lvla sie to drastycznie zmienia. Bo od 90 lvlu możemy legalnie zarabiać honor, i to w naprawdę dużych ilościach! Mowa tutaj o Plate of Honor, takim gówienko które wszyscy selluja po 3m i drożej a mało kto kupuje za tyle^^ Za każda jedna taka płytkę możemy wykonać jednego questa, który da nam ilość hp równa 10% naszej aktualnej rangi. Mimo, iz takiego questa możemy wykonywać od 90 lvla, to wydropić PoH możemy dopiero na 95 lvlu, w Forgotten Ruin.

Kiedy już mamy jednego PoHa, udajemy sie do Morissona, oficera w PL. Dajemy mu PoH a on w zamian raczy nas odpowiednim questem. Na każdym ranku jest on trudniejszy, ale na takim samym ranku zawsze będzie on taki sam, tj. dopóki nie nabijemy wyższego to wciąż będziemy robić tego samego questa. Quest ten zawsze polega na zbieraniu stron z "Book of Honor", i tak:

1 Rank to bicie Vampire Servants (1000 hp)
2 Rank to bicie Death Soldeirs (2000 hp)
3 Rank to bicie Death Giants (4000 hp)
4 Rank to bicie Wraithow (7700 hp)
5 Rank to bicie Ogrów w LiD (11000 hp)
6 Rank to bicie Minotaurów w LiD (14000 hp)


Nie wiem co jest dalej, ale już wraithy są przyje... Drop jest słabiutki (porównywalny z coinsami), a jeszcze jak mobów jest mało. Do tego jeszcze bieganie do miejsc gdzie płaci sie za wejście....


Post Pobrany z www.cabal-online.org


http://images20.fotosik.pl/118/ab76782b819c7284m.jpg
Nick: SaphirPL19  Klasa: Force Archer
LvL: 75 
RANGI: Sword: Apprientis Magic: A.Master

Offline

 

#2 2007-08-13 20:02:11

CrowFeather

Dragon

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Honor Points

Na 100 lvl-u masz do wyboru Capella albo Procyon :)


ja mam problem ze jak robie kupe i kupa uderza o wode (nie ma tej zapadki, odrazu leci do wody) to ochlapuje mi pupe :<

Offline

 

#3 2007-08-16 10:32:32

CrowFeather

Dragon

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Honor Points

Lepiej by było jakby wszyscy wybrali jedną nację..... teraz już nie mamy wyboru bo nasza Elita^^ wybrala Capella.... wiec nie pozostaje nam nic innego jak dobic 100 i wybrac Capella... chociaż ten pomysł z ustawkami jest nawet nawet:P


ja mam problem ze jak robie kupe i kupa uderza o wode (nie ma tej zapadki, odrazu leci do wody) to ochlapuje mi pupe :<

Offline

 

#4 2007-08-17 13:20:41

CrowFeather

Dragon

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Honor Points

Dlatego lepszym rozwiązaniem jest jedna Nacja:D


ja mam problem ze jak robie kupe i kupa uderza o wode (nie ma tej zapadki, odrazu leci do wody) to ochlapuje mi pupe :<

Offline

 

#5 2007-08-18 10:03:55

CrowFeather

Dragon

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Honor Points

Wsumie to nie wiem jaka jest różnica i jakie sa plusy tego :)


ja mam problem ze jak robie kupe i kupa uderza o wode (nie ma tej zapadki, odrazu leci do wody) to ochlapuje mi pupe :<

Offline

 

#6 2007-08-19 13:30:22

CrowFeather

Dragon

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2007-08-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Honor Points

Ale chyba w City nie:) tylko np na spocie


ja mam problem ze jak robie kupe i kupa uderza o wode (nie ma tej zapadki, odrazu leci do wody) to ochlapuje mi pupe :<

Offline

 

#7 2007-08-21 21:37:37

Vallorian

Adept

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Honor Points

SaphirPL napisał:

Możemy tez hp kupić od innego playera. Ustalamy ile, i wtedy trzeba założyć duela o taka sumę i przegrać go. Nasz klient nas zabije i zgarnie hp, dając potem kasę na trade. Ale nie jest to ani zbyt bezpieczne, ani opłacalne.

wlasnie cszy ktos moze powiedziec jak sie zmienia ustawienia DUELA np na ilosc ranku czy na kase ??

Offline

 

#8 2007-08-22 09:56:24

SaphirPL

Administrator

3255459
Call me!
Skąd: Lubań
Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 47
Punktów :   

Re: Honor Points

Włączasz Duela > Wyskakuje okienko > wpisujesz ilość HP i alz >dajecie ok. The End


http://images20.fotosik.pl/118/ab76782b819c7284m.jpg
Nick: SaphirPL19  Klasa: Force Archer
LvL: 75 
RANGI: Sword: Apprientis Magic: A.Master

Offline

 

#9 2007-08-22 10:46:55

Vallorian

Adept

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Honor Points

Tylko ze jak daje komus duel to nie wyskakuje zadne okienko tylko w prawym dolnym rogu takie małe ze tam jest czas i mozna dac anuluj ;/

Offline

 

#10 2007-08-23 12:38:17

Vallorian

Adept

Zarejestrowany: 2007-07-27
Posty: 11
Punktów :   

Re: Honor Points

to jak mam wlaczyc zeby wyskakiwalo mi okienko?? prosze o odpowiedz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hewito.pun.pl www.poradnikmargo.pun.pl www.cs-siedlce.pun.pl www.gamemetin2.pun.pl www.slaskiots.pun.pl